Dr inż. Artur Krawczyk Nauczycielem Roku 2014 Bentley!

Dr inż. Artur Krawczyk, ojciec założyciel KNGK Geoinformatyka, wygrał w konkursie na Nauczyciela Roku 2014 firmy Bentley!

„Thank you for being an important part of the 2014 Bentley Educator of the Year Program. It is a pleasure and an honor to acknowledge your contributions as an educator with this award” – pisze w liście gratulacyjnym George Church Senior, Vice Presiden Bentley Systems.

Nagrodę dr inż. Krawczyk odebrał 30 września podczas corocznego konferencji Bentley Systems w warszawskim hotelu Marriott. Na uroczystej gali gratulacje składali mu przedstawiciele firmy, branż transportowych, geodezyjnych i budowlanych oraz studenci. Chyba nie trzeba mówić Wam którzy to nasi 🙂

Dr inż. Artur Krawczyk ze studentami

Studenci dra Krawczyka od lat wygrywają konkursy Bentley Systems. W tym roku I miejsce w kategorii Innovation in Bridge/Road Design w Bentley Student Design Competition za projekt mostu Dębnickiego w Krakowie otrzymali Marcin Laskowski i Piotr Sławik. Film z wizualizacją zobaczycie tutaj, a zdjęcia na profilu facebook KNGK Geoinformatyka, notatkę tutaj.

List gratulacyjny od George Church Senior, Vice Presiden Bentley Systems: Educator of the Year letter Dr Krawczyk.

Panu doktorowi serdecznie gratulujemy!

[teammember id=”1075″ nopic]