Szkolenie z ArcGIS CityEngine i ENVI LIDAR

20 czerwca większość studentów myśli już o zakończeniu roku akademickiego i zdaniu sesji. Ale nie studenci uczestniczący w Grancie Rektora!

Print screen z wykonywanych ćwiczeń

W ramach grantu realizowanego wspólnie przez oba geodezyjne koła naszego wydziału – KNGK Geoinformatyka i KNG Dahlta – zorganizowano szkolenie z zakresu narzędzi, które studenci wykorzystają w pracy. Na potrzeby szkolenia przyjechało dwóch przedstawicieli edu esri.

Prezes Jabłoński objaśnia zawiłości oprogramowania ArcGIS młodszym kolegom. Viceprezes Dobrowolski notuje, a Michał Bosak i Paweł Borek urządzają małe heheszki. Pozowane.
Prezes Jabłoński objaśnia zawiłości oprogramowania ArcGIS młodszym kolegom. Viceprezes Dobrowolski notuje, a Michał Bosak i Paweł Borek urządzają takie tam małe heheszki. Pozowane.

Teraz – jeżeli jeszcze nie zostało to wykonane – zadaniem studentów jest zrobienie zdjęć elewacji wybranych do modelowania budynków.

Wspierają nas:

[rev_slider Wsparcie]