XIX Seminarium Studenckiego Ruchu Naukowego AGH w Bartkowej

[rev_slider Bartkowa]

17-19 października odbyła się coroczna, 19 już, Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego AGH w Bartkowej, poświęcone składaniu przez koła naukowe sprawozdań z realizacji grantów rektora.

Udział delegacji kół w konferencji jest obowiązkowy i bardzo mile widziany, a ten był związany wyjątkowo ze współpracą z KNG Dahlta. W tym roku członkowie naszego koła podjęli się współpracy w realizacji grantu mającego na celu poszerzenie funkcjonalności Systemu Informacji Przestrzennej AGH o trójwymiarową, teksturowaną wizualizację budynków uczelni, z którym to projektem członkowie KNG nie byli w stanie sobie samodzielnie poradzić.

Z ramienia KNGK Geoinformatyka w konferencji uczestniczył Mateusz Jabłoński, który przywiózł ze sobą wiele cennych spostrzeżeń odnośnie realizacji ciekawych projektów naukowych przez koła działające na naszej uczelni. Oprócz samej możliwości prezentacji wyników działań zespołów, konferencja jest też idealną okazją do integracji oraz daje możliwość wspólnej dyskusji nad projektami przez studentów o różnych specjalizacjach, a także jest polem do nawiązywania ewentualnej współpracy między kołami naukowymi.

[teammember id=”1076″ nopic]